GEMİ MAKET TASARIMI VE UYGULAMA

    • Gemi maket siparişinizi aldıktan sonra istediğiniz özelliklere uygun taslak fiyat teklifimizi oluşturuyoruz ve 24 saat içinde size fiyat bilgisi ile ilgili size geri dönüş yapıyoruz.

 

    • Teklifimiz tarafınızdan onaylanıp, fiyat konusunda anlaştıktan sonra sizden gemi projeniz ile ilgili son güncellemelerin yer aldığı 2 boyutlu, gerekirse 3 boyutlu tüm “GENEL GÖRÜNÜŞ, EN BOY KESİTLER ve ENDAZE PLAN” proje çizimlerinizi ve render görsellerinizi ticari gizlilik ilkeleri doğrultusunda teslim alıyor ve maket tasarım aşamasına geçiyoruz.

 

    • Gemi maket projeniz üzerindeki tüm yapım ve tasarım özelliklerin yer aldığı son maket tasarımını oluşturuyor, maketin rengi ya da tasarımınızda tercih ettiğiniz olası değişiklikler ve materyaller gibi bilgiler için sizden onay alıyor ve maket üretimine geçiyoruz.

 

    • Bu süreçte özellikle önemli gördüğünüz ya da önemli gördüğümüz detaylar ile ilgili olarak size fotoğraflar göndererek onayınızı alıyor her türlü geri dönüş ve yorumlarınızı alarak gerekli tüm değişiklikleri yapıyoruz.

 

    • Maketiniz tamamlandıktan ve sizden son teslim onayı aldıktan sonra gemi maketi istendiği şekilde istenilen yere teslim ediyor ve kurulumunu yapıyoruz. Maketinizin kurulumundan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her adımda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 

REFERANSLARIMIZ